Manager MMA

Chciałbyś się sprawdzić jako szef organizacji MMA? Proszę bardzo! Nasz manager daje możliwość kontraktowania zawodników oraz organizowania gal. Zapraszamy!!!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-07-05 19:25:32

Majster
Administrator
Dołączył: 2015-06-23
Liczba postów: 94
Windows XPChrome 43.0.2357.130

Liga MSW#1 - analiza

qt9u8jlfeioi.jpeg


Liga MSW jako pierwsza organizacja wystartowała ze swoimi galami. Ta oznaczona nr 1 odbędzie się dzisiaj w bydgoskiej Łuczniczce. Będzie w telewizji na żywo na kanale TVN Turbo. Redakcja naszej gazety postanowiła przeanalizować tą galę:

Walka w kategorii do 61 kg: Jabłoński vs Dudek


Obaj zawodnicy słyną z niezłej defensywy, z tym, że to Dudek jest zawodnikiem bardziej uniwersalnym i ma podejrzewam, że będzie próbował sprowadzić tą walkę do parteru. Jeśli wytrzyma kondycyjnie i nie da się trafić, powinien wygrać.


Typ: Zwycięstwo na punkty Dudka




Walka w kategorii do 66 kg: Vasquez vs Dudkowski


Vasquez jest waleczny, ale Dudkowski ma dobrą kondycję, więc jest w stanie uciekać przez całą walkę, żeby potem w końcówce zadać ten decydujący cios. Liczę, że wygra przez jakiś efektowny nokaut.


Typ: Wygrana Dudkowkiego przez nokaut.





Walka do 70 kg: Levinson vs Pawlak


Levinson jest dobrym bokserem, ale Pawlak po prostu umie uciekać z opresji...  Jednak widzę go kończącego Ukraińca, który będzie prowadził na punkty.


Typ: Levinson wygrywa na punkty.





Walka do 77 kg: Woźniak vs Shein


Woźniak ma wszystkie argumenty potrzebne do wygrania tej walki. Jest po prostu lepszy od Rosjanina, na pewno nie da się skończyć przed czasem. Wygra to na punkty spokojnie punktując Sheina.


Typ: Woźniak wygrywa na punkty





Walka do 84 kg: Neal vs Duda


Z jednej strony powinienem kibicować Dudzie, bo jest Polakiem, bo jest młodszy. Ale widziałem treningi Neala i ten gość ma naprawdę chęć do walki. Myślę, że podda gdzieś Dudę, bo jest dobrym parterowcem.


Typ: Neal wygrywa przez poddanie





Walka do 93 kg: Dąbrowski vs Belmont


Obaj mają parę i chęć do walki. To będzie ciekawy bój, niezwykle wyrównany. Nieustępliwy Dąbrowski kontra mocno bijący Belmont. Nie będę ryzykował i postawię na remis.


Typ: Remis





Walka do 120 kg: Mcmillan vs Walter


Hmmmm..... Obu zawodników zbytnio nie znam.... w takich przypadkach zawsze stawiam na zapaśnika, ale obaj są nimi, więc... postawię na wyższego Waltera, że gdzieś w drugiej rundzie zasypie ciosami w parterze Mcmillana.


Typ: Walter wygra przez nokaut





Walka 120kg +: Wieczorek vs Iskander


Nic nie ujmując dla Polaka, gdy tylko usłyszałem, że na przeciwko niego ma stanąć Iskander, który waży ponoć 150 kg przewiduję jego klęskę w pierwszej rundzie. Choć może mnie zaskoczy...

Typ: Iskander wygrywa przez nokaut


"Poprawiasz statystyki ziom i wyrzucasz z siebie gniew,
przestajesz robić za tło, obudził się w tobie lew,
jakoś idzie trzymać pion, znaleźć ten zwierzęcy zew,
ostatni głęboki wdech, do góry łeb!"

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cheatfun - nn - 2rp - justisland - republiclife